Profil firmy


Firma Agrokontrakt vznikla jako FO v roce 1990. Nástupnická právnická osoba funguje jako s.r.o. na trhu od roku 1993. Zpočátku jsme působili v oblasti obchodu se zemědělskými produkty. Později jsme navázali spolupráci s pěstiteli bavlny v Indii. Tato kooperace pokračovala importem, zpracováním a výrobou produktů a oblečení z kvalitní zdravotně nezávadné bavlny pod značkou Ideall. Textilní divizi jsme nedávno vyčlenili do samostatné firmy s názvem Ideall s.r.o.

Společnost Agrokontrakt se dále zabývá poskytováním služeb a produktů pro zemědělskou prvovýrobu. Podporujeme kromě potravinářské prvovýroby též obnovitelné zdroje energie a surovin především v zemědělství.

Řešíme v poslední době také způsoby a postupy využití odpadů jako zdrojů surovin a energie. Termický rozklad hmoty, nebo-li pyrolýza je způsob, jak lze odpady efektivně změnit ve zdroje surovin a využít je ve prospěch lidí i přírody.

S podporou zemědělské prvovýroby a rovněž se surovinovým využitím odpadů úzce souvisí naše další činnost, což jsou laboratorní služby, chemické rozbory, odborné poradenství, měření obsahů plynů, emisí, atd.

Každá firma potřebuje pro svoji činnost kvalitní informační systém a spolehlivou administrativní a účetní evidenci. Disponujeme robustním CRM systémem, se kterým jsme schopni zabezpečit účetní a administrativní činnosti pro podnikatele a společnosti.

Logo AGCT je zkratka, která vznikla z anglické varianty názvu firmy - AGROCONTRACT. Firma je zapsána ve VR (dříve OR) u rejstříkového soudu v Hradci Králové.
Zápis proveden dne 7.8.1993 pod značkou C 4913.
IČO společnosti je: 49812572


Výpis z OR (VR):ke stažení zde..